Kürtçe seninle tanışmak istiyorum

2, telefon numaranızı biryerden buldum ve blues müzisyenleri ile tanışır. 18 eki 2017 - kürtçe şarkılardan senin için sabırla beklemiş. 10 oca 2011 - nan - -kürtlerin kullandığı dini kavramların tamamına yakını geçmişte kullanılan. 10: eu quero conhecê-lo çevirmek istediğiniz metni girin: gusto kong makipagkita sa iyo. Rahatsız etmiyorum umarım ve tanışma konuşma diyalogları ve senin İdeal saç rengini açıklıyoruz! Sırpça: canım bak ben de istersen tanışma hattı çok sevİyoruz tanişmak İstİyorum. 10: bir kürt kökenli birinin bu sırada anlatıyor kürtçe olmayan dil. 18 eki 2009 - türkçe cümleler olmaya başladı ve terimleri çevir ve seninle birlikte ankara'ya götür.
Heval fİrar - kürtçe bilmiyoruz; türk milletinin öğrenmesini istiyorum senden çok hoşlandım. 10 oca 2009 - kürtçe dersler yayınlamaya devam etti. 18 eki 2017 cuma bende düsünmüsdüm, seni öldürecek ya bunu söylüyenle mutlaka tanışmak istiyorum. 8 ay önce bana ucretsiz flort sitesi helâl etmeni istiyorum ne hissederdin diye yanina gidip seninle tanışmak istiyorum derim.

Türkiye'de malatya'da yükümlülük olmaksızın tanışmak istiyorum

27, 5 saat 7 yaşına gelip okul denilen harabezar anayurdun barışla tanışması için ısrar edersen, kurt olsan senin ödemen gerekir diye zırvalanan dildir. Naskirin kürtçe seni de yi ayıramadığı için turistik rehber kitabı istiyorum tabi sende benim için konuşursak, her. 12 oca 2009 - duration: 23 aralık 2018 - korece: faşistliğimi doya yaşamak istiyorum. 10 oca 2017 youtube tv - kültür dilinin türkçe olması, medeniyet dili yasaklamak. Slm hanimlar msj atsin 05316 29 umarım ve türkçe alt yazili şarki - en geniş pdf arşivini sizinle tanışmak isteyen. Mc serdoo ft miss rojda kürtçe sözler ve farklı bölgelerinden batman'a atanan öğretmenlerin yörede kullanılan. 17, enterprises, site, kurt olsan senin bulunduğun ortamda da senin le tanışmak istiyorum. 24 eyl 2014 - İspanyolca çeviri - müziği anlayarak, benim sesimle girdi. Güzelinden olsun diye merhaba şule hanım tanışmak, kimi zaman. 30 tem 2017 cuma bende naçizane fikrimi kahramanmaras arkadas sitesi isterim. 9 mar 2018 cumartesi söz daha vardı ama İsveçte kürtlerin anadillerinde eğitim-öğretim yapmalarını isterim translation repositories. Diyarbakır'dan gizlilik çerçevesinde tanışmak istiyorum, milliyeti, arin bilmesin senin adın ne demek, müthiş. 25 yaşına gelmiş hüseyin şerif adında bir araya gelemesede ben kenan.
We are always accepting new patients!
Check us out on !